Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Автотехника

banner12

Автомобільні шини "Кама-505". Відгуки покупців про шини "Кама-505"

Комфорт і безпеку під час водіння залежать від багатьох факторів. Важливу роль в цьому відіграють правильно підібрані шини. Адже саме вони контактують з дорожнім покриттям і забезпечують зчіпні властивості. Також від них залежить гучність під час руху. Вимогам багатьох водіїв відповідають покришки «Кама-505» від російського виробника. Що ж собою... ( подробнее )

Яка найкраща машина в світі?

Практично для кожного автолюбителя придбання машини – це не просто покупка транспортного засобу, а щось більше – своєрідна нагорода за труди і визнання статусності. Новенький автомобіль надає впевненості в завтрашньому дні і є певним генератором душевного спокою.

Але, поряд з плюсами від приємної покупки є і свої неприємні мінуси. Нікому... ( подробнее )

Гума "Кама Євро" зимова: відгуки покупців

Кожен водій підбирає гуму для свого автомобіля, виходячи з вимог до характеристик і фінансових можливостей. У пошуках золотої середини йому доводиться досліджувати велику кількість оглядів, відгуків, проводити аналіз всієї цієї інформації. У даній статті, присвяченій гумі «Кама Євро Зимова», відгуки проаналізовано спеціально для тих, у кого немає... ( подробнее )

ВАЗ-2112: відгуки власників та фото

У багатьох першим автомобілем був саме ВАЗ. Ці машини вибирають, не тільки завдяки їх низькій вартості. Такі автомобілі відрізняються високою ремонтопридатністю. З пошуком запчастин проблеми теж відсутні. І сьогодні ми розглянемо одного з представників Волзького автозаводу – п'ятидверну двенашку. Ця машина вже не випускається серійно, але можна знайти... ( подробнее )

Автомобіль "Лада-Веста-Крос": відгуки власників, характеристики й особливості

«Лада-Веста» - самий новий автомобіль з усього модельного ряду ВАЗ. Дебютувала ця машина ще в 2014 році. Перші версії не були позбавлені недоліків. Машину постійно «допилювати» і вдосконалювали на заводі. Сьогоднішні версії «Вести» набагато надійніше і більш технологічні, ніж першопрохідці. Але це ще не все. Через два роки тому, в 2016-му, на ринок... ( подробнее )

Водовідштовхувальне засіб "Аквапель": відгуки, інструкція, ціна

Сьогодні, напевно, вже кожен автолюбитель цікавився відгуками про «Аквапеле» – водоотталкивающем засобі, завойовує популярність у всьому світі. Aquapel Glass Treatment, як заявляє виробник, є самим сильним «ворогом» води, відмінно справляються з дощовими краплями, що, в свою чергу, покращує огляд і збільшує безпеку водіння. Чи Так це насправді, чи... ( подробнее )

Професійна поліровка кузова автомобіля: інструменти і технологія

При експлуатації транспортного засобу на покритті кузова утворюються різного роду подряпини і сколи. В результаті зовнішній вигляд автомобіля втрачає свою привабливість. Серйозні пошкодження ліквідуються за допомогою фарбування, а невеликі дефекти допоможе усунути професійна поліровка кузова автомобіля. Розглянемо особливості цього процесу, використовуваний... ( подробнее )

ВАЗ-21083, двигун: технічні характеристики

Легковий автомобіль ВАЗ-2108 з'явився в продажу в кінці 1984 року. Машина була базовою моделлю для цілого сімейства автомобілів з переднім приводом під загальним найменуванням «Лада-Супутник». Конструкція була революційною для автомобільної промисловості СРСР.Загальні відомості

Спеціально для нового сімейства були розроблені двигуни моделей... ( подробнее )

Безповітряному шина для автомобіля: характеристики

Будь-який водій чув про ідею безповітряних шин. Слід зізнатися, що більшість звичайних людей ошелешені подібним звісткою. Проте навряд чи хоч хто-небудь не замислювався про те, як добре було б отримати такі колеса. Яка ж конструкція використовується в подібних ідеях?

Для того щоб відповісти на це питання, необхідно згадати головний принцип... ( подробнее )

Літні шини "Тунга": відгуки власників, особливості та види

Виготовлення шин проводиться за допомогою інноваційного обладнання, що гарантує випуск продукції відмінної якості. Разом з цим покришки мають стильний вигляд, позитивно впливає на сприйняття автомобіля в цілому. Які ж відгуки про літніх шинах «Тунга» залишають автомобілісти? Покришки TUNGA

Бренд TUNGA належить російському виробнику автомобільних... ( подробнее )

banner13