Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Автотехника

banner12

Потрібно возити з собою ПТС? Штраф за їзду без ПТС. Які документи потрібно возити з собою?

Багато водіїв цікавляться, чи потрібно возити з собою ПТС. Даний документ відіграє величезну роль. Його необхідно зберігати так, щоб не втратити. Але тільки не всі водії в курсі, які документи вони зобов'язані мати при управлінні транспортним засобом. Існує ряд обов'язкових і необов'язкових паперів. У першому випадку за відсутність документації загрожує... ( подробнее )

ЗМЗ-406, мітки ГРМ - інструкція по установці

Для того щоб у нормальному режимі працював мотор на автомобілі Волга або Газель, необхідно правильно виставити на ЗМЗ-406 мітки ГРМ. На автомобілях в якості приводу може використовуватися ланцюг або ремінь. Переваг і недоліків у кожного типу є багато, деякі стверджують, що ланцюг не здатна порватися. Потрібно засмутити – здатна, та ще й як! Крім... ( подробнее )

Автосалон Cardex, Москва: відгуки, адреса, режим роботи

Багато людей замислюються про покупку особистого автомобіля. Для цього недостатньо вибрати придбану модель, також треба знайти місце, де її вартість найбільш вигідна, а якість надаваних послуг на висоті. Дізнатися про це можна за відгуками клієнтів. У статті буде розглянуто автосалон Cardex (Москва) і відгуки про нього.

Трохи інформації

В... ( подробнее )

Друге покоління ІЖ "каблук"

У середині 60-х років зростаюча частка експорту у виробничій програмі заводу АЗЛК створила дефіцит автомобілів на внутрішньому ринку. Зростання обсягів виробництва на АЗЛК був обмежений можливостями заводу. А в 1965 році для задоволення зростаючого попиту на автомобілі почалося будівництво дублюючого заводу в Іжевську, орієнтованого на виробництво... ( подробнее )

Шини Continental IceContact 2: відгуки власників. Відгуки про шини Continental IceContact 2 SUV

В автомобілебудуванні славляться компанії з Німеччини. Вони завжди випускають якісну продукцію, яка служить довгий час. У цьому можна переконатися, якщо ознайомитися з автомобілями BMW, Mercedes-Benz та іншими. Однак у Німеччині також випускають і якісні покришки. Одним з таких виробників є Continental. Для багатьох він є еталоном якості. До розробки... ( подробнее )

Шини Nokian Nordman 5: відгуки власників, тест

Автомобільні покришки є дуже затребуваною продукцією. Їх виробляють багато компаній, але користуються попитом шини тільки від великих підприємств, що мають хорошу репутацію. Компанія Nokian виробляє автомобільні покришки з 1932 року. Основне підприємство компанії розташовано в місті Нокіа, у Фінляндії. Нокіан була заснована в 1904 році. Вже тоді... ( подробнее )

Чи варто купувати машину в Москві з пробігом: відгуки

Майже у кожної людини постає в житті питання про покупку автомобіля. Завжди хочеться знайти гарне авто з мінімальним пробігом, з одним власником, без забарвлених елементів, з повною сервісної історією, в максимальній комплектації. Та ще й за ціною нижче ринку бажано! Але таку машину знайти вкрай складно. Тому люди часто вирішують поїхати за автомобілем... ( подробнее )

Автомобільні диски "Кік": відгуки власників, технічні характеристики та види

Автомобільні диски вітчизняного виробництва сьогодні користуються великим попитом. Це пояснюється їх високою якістю і прийнятною ціною. Найбільшим виробництвом на території РФ у цьому напрямку є компанія «Кік». Її продукція різноманітна. Практично кожен власник автомобіля зможе підібрати оптимальний варіант.

Перш ніж здійснити покупку,... ( подробнее )

Додавання ацетону в бензин - наслідки. Навіщо додають ацетон в бензин

Багато автовласників не раз чули розмови про чудесне властивості ацетону підвищувати октанове число бензину. Це твердження не позбавлене сенсу. Додав ацетон в бензин! Наслідки? Щоб розібратися в цьому, передбачити можливий сценарій, дізнаємося трохи про фізико-хімічні властивості цієї речовини.

Найвідоміший кетон

Ацетон –... ( подробнее )

МАЗ - самоскид (20 тонн): технічні характеристики, відгуки

Самоскиди МАЗ (20 тонн) – це лише один з напрямів у широкому асортименті вантажних автомобілів, що випускаються Мінським автозаводом. Користувачам пропонуються модифікації з різною конфігурацією самоскидних платформ, а також різноманітним поєднанням трансмісій і силових агрегатів. Тим не менш серії транспортних засобів підрозділяються в залежності... ( подробнее )

banner13