Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Автотехника

banner12

Грейдер – це універсальна машина для дорожніх робіт

Щоб знизити навантаження на людину під час проведення ремонтних та інших видів робіт на дорогах були розроблені і виготовлені спеціальні машини. До таких транспортних засобів і відноситься грейдер. Це універсальний агрегат, з допомогою якого дорожники будівельники можуть швидше і ефективніше впоратися з важкою роботою.Що це таке?

Слово... ( подробнее )

"Мітсубісі 3000 GT": технічні характеристики і відгуки

Багато хто в Росії асоціюють марку «Мітсубісі» з «Лансер». Ці машини часто зустрічаються на вулицях наших міст. Японський виробник випускав не тільки бюджетні седани, але без перебільшення справжні спорткари. Поряд з «Эклипсом», легендою 90-х, можна назвати і «Мітсубісі 3000 GT».

Вперше ця «гармата» з'явилася в 90-му році. Серійний випуск... ( подробнее )

Комфортабельний позашляховик УАЗ-3159

УАЗ «Барс» - комфортабельний вітчизняний позашляховик для активного відпочинку та подорожей на природі, володіє великою місткістю, високою прохідністю, недорогими експлуатаційними витратами і доступною вартістю.Поява всюдихода

Легковий автомобіль УАЗ-3159 - повнопривідний позашляховик Ульяновського автозаводу. Автомашина розроблена на основі... ( подробнее )

ІЖ 2126 "Ода", створення та конструктивні особливості

Іжевський автомобільний завод був створений у 1965 році для розширення виробництва автомобілів «Москвич 412». Незабаром на заводі сформувалося конструкторське бюро, яке почало опрацювання проектів перспективних автомобілів з передніми провідними колесами. Ці проекти вилилися у створення декількох прототипів, побудованих в 70-ті роки. Але завод був... ( подробнее )

Заміна передньої стійки на ВАЗ-2110 своїми руками: особливості проведення робіт

При заміні передніх стійок на ВАЗ-2110 необхідно дотримуватися чіткої послідовності дій. Від правильного виконання ремонту залежить не тільки комфорт людей, що знаходяться в автомобілі, але і ступінь їх безпеки. При виході з ладу амортизаційної стійки порушується робота всієї підвіски – кузов при наїзді на нерівну поверхню починає розгойдуватися,... ( подробнее )

PCD – що це? Розшифровка маркування автодисків

При виборі нової взуття для свого автомобіля безліч людей стикаються з незрозумілими позначеннями на ободі диска. Стандартні параметри всі розуміють: радіус коліс, ширина профілю, сезонність. Але крім них при покупці потрібно враховувати і багато іншого: діаметр посадочного отвору, виліт диска, розташування кріпильних отворів. Всі ці характеристики... ( подробнее )

Заміна гальмівної рідини "Рено Логан" своїми руками

Часто автовласники обслуговують свої машини на СТО. Це виправдано, коли потрібно розібратися зі складними поломками (наприклад, ремонт підвіски або КПП). А багато прості операції можна виконувати своїми руками – наприклад, та ж заміна гальмівної рідини. На «Рено Логан» її можна зробити менше ніж за годину. Виконуючи ці прості сервісні роботи, можна... ( подробнее )

Заміна ременя ГРМ на ВАЗ-2114: особливості проведення робіт

При обриві або плановому обслуговуванні потрібно проводити заміну ременя ГРМ на ВАЗ-2114. Самостійно цю роботу можна виконати як на двигунах V8, так і на V16. Відмінність останнього в тому, що ремінь має трохи більшу довжину і приводить в рух відразу два розподільчих вала. У конструкції клапанів вдвічі більше. Тому одним распредвалом не обійтися.... ( подробнее )

Витратоміри палива для автомобіля: опис, види, характеристики і відгуки

Конструкції моніторингу робочих параметрів автомобіля помітно просунулися за останні роки. Вони стали функціональніше, технологічніше і просто ближче до масового споживача. Системи обліку паливного витрати поки що займають периферійне місце в загальній ніші транспортної електротехніки, але і цей напрямок цікавить все більша кількість автолюбителів.... ( подробнее )

Корейські акумулятори Solite: відгуки. Акумулятор Solite: ціна

Корейські акумулятори Solite користуються популярністю у автоаматорів з різних країн. Виробництвом АКБ під даним брендом займається концерн Hyundai Sungwoo Automotive Korea Co., Ltd. Торгова марка Solite належить цій компанії. Багато азіатські автоконцерни використовують при складанні автомобілів акумулятори цього виробника. Продукція бренду відрізняється... ( подробнее )

banner13