Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Автотехника

banner12

Що таке виліт диска ET: особливості, параметри та розрахунок

Для цього автолюбителя колісні диски – це не тільки необхідна атрибутика ходової частини будь-якого транспортного засобу, але й головний елемент в доданні ексклюзивності. Однак тут є один нюанс, який має безпосередньо відношення до одного параметру – виліт диска. Досвідчені водії добре знають, про що йде мова, чого не можна сказати про багатьох новачків.... ( подробнее )

Що краще - "Ауді" чи "БМВ"? Який автомобіль обрати?

Жорсткі умови конкуренції серед виробників автомобілів змушують конструкторів використовувати найбільш затребувані і популярні рішення, що залучає нових клієнтів, але разом з цим сприяє втраті індивідуальності кінцевого продукту. Дозволити собі певні відхилення від заданих трендів можуть лише великі автогіганти, до яких належать компанії «Ауді» та... ( подробнее )

Сигналізація Excellent: інструкція по установці і відгуки

Пріоритетним завданням кожного автовласника на сьогоднішній день є встановлення сигналізації. Сучасний ринок пропонує широкий асортимент протиугінних комплексів, що значно ускладнює вибір оптимальної охоронної системи.Сигналізація Excellent

Автомобільний охоронний комплекс Excellent, незважаючи на свою якість і ефективність, не користується... ( подробнее )

Масло "Лукойл Генезис": відгуки, технічні характеристики, інструкції

Зараз на ринку моторних масел продається безліч якісних продуктів. Недосвідченого покупця такий великий вибір може збити з пантелику і навіть розсерджений. Тим не менш, у якісного продукту буде не тільки хороші відгуки покупців, але і пройдені на «ура» тести у фахівців. Саме такими характеристиками володіє нова лінійка масел "Лукойл Генезис". Далі... ( подробнее )

Шини "Піреллі": країна-виробник, опис та відгуки

Компанія "Піреллі і Ко" входить до п'ятірки кращих виробників покришок. В даний час потужності підприємства приносять компанії величезну прибуток, що значно вище, ніж у інших. Шини "Піреллі" та країна-виробник будуть розглянуті нижче.

Компанія сьогодні

Виробник шин "Піреллі" (Італія) займається виробництвом шин для легкових автомобілів,... ( подробнее )

Автошини Kumho Solus KH25: відгуки, опис

У забезпеченні безпечного водіння важливу роль грають кілька факторів. Один з них – це вибір правильної гуми з хорошими зчіпними властивостями та іншими показниками. Найчастіше при виборі покришок автомобілісти звертають увагу на вартість, характеристики та показники. Вони повинні відповідати вимогам покупця. Шини Kumho KH25 мають відмінні показники... ( подробнее )

Запуск двигуна в мороз: поради автомобілістам

Зима – справжнє випробування для автомобілістів. Адже запустити холодний двигун при негативній температурі набагато складніше, ніж влітку. У таких умовах змінюється в'язкість масла, а якщо говорити про дизельних автомобілях, то і в'язкість палива. Стартеру потрібно більше енергії, щоб прокрутити двигун за вінець маховика. Тому збільшується навантаження... ( подробнее )

2Т-масло: характеристики і властивості

Під час догляду за технікою, яка працює на двотактному двигуні, часто виникають питання про правильне застосування паливно-мастильних матеріалів, масел і т. д. Правильне застосування, вибір і принципи використання масла 2Т будуть розглянуті далі.Загальна характеристика

Коли купується агрегат з двотактним двигуном, потрібно забезпечити йому... ( подробнее )

Літні шини "Сава Перфекту": відгуки, характеристики, виробник

Недорогі автомобільні покришки можуть бути досить якісними і не поступатися за технічними характеристиками більш дорогої продукції. Підтвердженням цьому є літні шини «Сава Перфекту». Відгуки свідчать про те, що дана модель має оптимальний рисунок протектора і ідеально підходить для пересування в умовах міста. Розглянемо детальніше особливості конструкції... ( подробнее )

Двигун ВАЗ 2106: технічні характеристики, тюнінг та фото

У 1976 році завод ВАЗ приступив до серійного виробництва нової «шостий» моделі машини із заднім приводом. Цей автомобіль був багато в чому схожий на «третю» модель, але позиціонувався як більш престижний і динамічний. Це було досягнуто застосуванням двигуна 2106, який мав збільшений до майже 1,6 літра об'єм циліндрів і більш високі значення потужності... ( подробнее )

banner13