Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

>

Автотехника

banner12

"Опель-Астра": габарити, технічні особливості та фото

«Опель Астра» – невеликий легковий автомобіль, що випускається компанією «Опель» з 1991 року по теперішній час. Модель «Астра» є продовженням лінійки «Кадет», виробництво якої було розпочато ще в далекому 1962 році. Габарити «Опеля Астра» залишають бажати кращого, тому машина випускається в кузові універсал. Аналогами даної моделі є «Фольксваген... ( подробнее )

"Киа-Спектру": тюнінг салону своїми руками

У цій статті розглянемо варіанти тюнінгу салону «Киа-Спектру». Цей транспортний засіб показує високі характеристики функціональності і безпеки. Запропоновані ідеї перетворення зовнішності автомобіля всередині салону допоможуть зробити машину ще більш комфортною і красивою.

Опис моделі

Kia випустила перероблений седан Spectra навесні... ( подробнее )

Двигун FSI - що це таке, опис, особливості, основні проблеми

Мотори FSI розроблялися німецькими фахівцями на базі інноваційних технологій. Особливість даних двигунів у тому, що пальне подається безпосередньо в камери згоряння. Технологія значно перевершує всі інші способи паливоподачі. Сьогодні одними з найбільш вдалих силових агрегатів FSI – це агрегати Volkswagen. Давайте дізнаємося, що це таке двигун FSI.... ( подробнее )

Як працює турбіна на дизельному двигуні: особливості, пристрій

Рішення використовувати енергію вихлопних газів для розкручування ротора стало геніальною ідеєю. Вона в майбутньому дозволила розробити турбо дизельний двигун і підвищити потужність мінімум на 50 відсотків. При тому що в процесі роботи двигуна в звичайному режимі процес викиду газів знижує ККД на 40 відсотків. Давайте розглянемо, як працює турбіна... ( подробнее )

Модельний ряд "Бугатті": всі моделі і їх короткий опис

"Бугатті" – французька автомобілебудівна компанія, що спеціалізується на виробництві легкових автомобілів класу люкс. Головний офіс знаходиться в Шато Сен-Жан, а головний виробничий цех – в Мольсеме. Компанія Bugatti, що входить в німецький автомобільний концерн Volkswagen AG, тому її президентом є Вольфганг Дюрхаймер. Історія

Історія підприємства... ( подробнее )

Заміна датчика АБС: види, типи, принципи роботи і причини поломки

Ідея створення першої антиблокувальної системи прийшла в голову інженерам майже 100 років тому, коли почалося стрімке зростання швидкості автомобілів. Високі швидкості і ефективні гальмівні системи ставили конструкторів перед проблемою – треба було зробити гальмування не тільки ефективним, але і максимально безпечним. Патент на першу антиблокувальну... ( подробнее )

Штатна сигналізація для автомобіля: опис та налаштування

Наявністю сигналізації в базовій комплектації автомобіля сьогодні нікого не здивуєш. Це обов'язкова умова випуску транспортного засобу для великих виробників – інша справа, що якість даної пропозиції не завжди відповідає передовим розробкам в сегменті охоронних систем. Так чи інакше, у багатьох водіїв (особливо початківців) штатна сигналізація є... ( подробнее )

Склопідйомники ВАЗ-2114: схема підключення. Призначення кнопки склопідіймача

ВАЗ-2114 — автомобіль, у якого несправність склопідіймача — нерідке явище. Це одна з тих неприємностей, яка не заважає їзді, але неабияк псує нервову систему автолюбителю. Неможливість провітрити повітря в салоні, зменшити температуру влітку часто знижує холоднокровність, таке необхідне людині за кермом. Різновиди склопідйомників

Автомобільні... ( подробнее )

Машина "Єгер": короткий опис

Горьковские автовиробники завжди відрізнялися тим, що випускають якісні екземпляри, які використовуються в самих різних сферах життя людини. Одним із таких сучасних «монстрів» російських інженерів є машина «Єгер». Про це чотириколісному «залізному коні» ми і поговоримо максимально детально в статті.

Загальна інформація

ГАЗ з індексом... ( подробнее )

Двигун подтраивает на холостих обертах: особливості, причини та рекомендації

Іноді власники автомобілів відзначають, що на холостих обертах двигун працює нестабільно або троїть. Зазвичай в салоні при цьому відчуваються підвищені вібрації. При цьому, якщо підняти оберти холостого ходу, коли мотор під невеликим навантаженням, робота ДВЗ стабілізується. Давайте дізнаємося причини, по яким двигун подтраивает на холостих, а також... ( подробнее )

banner13